.

Bilboard Reklamları

KLASİK BILLBOARD

Billboardlar, genellikle yoğun araç ve insan trafiğini olduğu kavşaklarda veya yollarda görülen açık hava reklam araçlarından biridir. 1990’lı yıllarda kullanılmaya başlayan açık hava reklam mecraları arasında yer alır. Reklam kullanımında ilk sıralarda yer alan billboard, Türkiye’de açık hava reklamcılığında en çok kullanılan ikinci reklam mecrasıdır. Billboard reklamları için çeşitli uygulamalar vardır.

Özellikle; trafikte, ortak dolaşım alanlarında, kavşaklarda ve açık hava ortamlarının kalabalık noktalarında reklam amacıyla kullanılır..

Çok uzun yıllardan günümüze sıklıkla kullanılarak süre gelen Billboard Örnekleri, her türlü reklam konusunda görev alır.

Reklam vermenin en çok tercih edilen şeklini oluşturan Klasik Billboard reklamları, ülkemizde oldukça revaçta. Etkileri istenenden çok daha etkili bir biçimde reklam sahiplerine dönebilmektedir.

Hedef kitlenize aynı anda ve çok etkili bir biçimde ulaşmak adına Raket billboard ölçüleri ile billboardlara reklam verebilirsiniz.

Klasik Billboardlar ile mesajınızı verin!

LUNA BILLBOARD

Luna billboard, genellikle orta refüşlerde konumlandırılır. Açık havadaki en popüler reklam ürünü olarak ülkemizde tercih edilir. Orta refüş reklam panosu olarak da adlandırılan billboardlar, çift taraflı reklam sergileme araçlarıdır.

Billboard Reklam Panosu üzerinden reklamlara olan ilgi oldukça fazladır. Bu modeller, yaygın olarak araç trafiğinin yoğun olduğu otoyollarda kullanılır.

Billboard reklam verme hizmetimizden yararlanarak ürün ve hizmetlerinizin reklamını en etkili biçimde yapabilirsiniz. Billboard reklam fiyatları anlamında bütçe dostu çözümlerimiz ile sizler için geçmişten bugüne hizmet veriyoruz.

Luna Billboard ile reklamlardasınız!

MEGALIGHT (ADML)

Megalight ne demek? Bilmeyenler, hizmet ve ürün reklamı anlamında, büyük kayıptalar. Megalight (Adml), döner pano kâğıdı ya da fibermark ismiyle de sektörde anılmaktadır.

Afiş Değiştiricili Mega Light, dev boyutları ile ön plana çıkar. Diğer reklam panolarında olduğu gibi bu ürünlerde yoğun trafik koşullarında ve insan kalabalığının olduğu yerlerde konumlanır. Açık hava reklam ürünlerinin başını çeken billboardlar, alınan reklama göre içeriği sürekli değişen argümanlardır.

İki taraflı reklam sergileme ayrıcalığına sahip megalight üzerinde, 3 farklı afiş kullanılabilir. Kilit sistemi ile güvenlikli ve korunaklı bir reklam sunumu sağlar.

Yılın her anı bu, mega boy reklam panolarından yaralanarak istediğiniz reklamı hedef kitlenize ulaştırabilirsiniz.

Hareketli reklam afişleriniz Megalight’de !

KULEBOARD

Kuleboard baskı ile dijital reklamlarınızı hedef kitlenizin görebileceği bir noktada sergiliyoruz. Kuleboard nedir, ne işe yarar? Trafik ve benzer açık hava koşullarında dikkatleri üzerine çeken reklam amaçlı panolardır. Uzaktan kolayca görülebilir ve ismini yüksekte olmasından alır.

Bu panolar, her açıdan ve herkes tarafından kolayca görülme detayına sahiptir. Kule tipi billboard ismiyle de anılan kurumsal firmaların ya da markaların popüler reklam alanlarıdır.

En sık kullanıldığı yerler ise; şehir merkezi ana arterleri ve otoyol kenarlarıdır. Hayal edilen müşteri kitlesine ulaşmak için çok etkili kuleboard baskı reklamlarını tercih edebilirsiniz.

Kuleboard Billboard Reklam hizmetlerimizden yararlanarak, reklamlarla imajınızı arttırabilirsiniz.

Kuleboard ile zirvedeki yerinizi alınız!

MEGABOARD

Megaboard açık hava reklamcılığının en bilinen türüdür. Şehir merkezlerinin ortak alanlarında ve kalabalık mekanların hemen yanında sıklıkla rastlamak mümkündür. Megaboard Ölçüleri reklam sahiplerinin taleplerine uygun tasarlanmaktadır. Kısa sürede etkili sonuçlara ulaşmak isteyen markalar, dev reklam panolarının gücünden faydalanıyor.

Özel aydınlatma sitemleri ile reklam postunun kolayca göze çarpmasına imkân tanır. Megaboard Fiyatları anlamında piyasanın en uygun teklifini sunmakta olan firmamızdan destek alabilirsiniz.

Ürün, hizmet ve marka kampanyalarını kitlelere ulaştıran megaboard hizmetleri ile yanı başınızda bulunuyoruz.

Büyük markalara mega reklamlar yakışır!

RAKET / OTOBÜS DURAĞI / CLP

Clp Raket Pano, hareketli raket pano, CLP ve raket tabela ürünleri, akıllı reklam planlaması için en çok tercih edilen açık hava araçlarıdır.

Hareketli megalight, otobüs durağı, reklam panoları uygun fiyat garantisi ile firmamız tarafından sunuluyor. Dış mekandaki marka reklamınızı en etkili biçimde sağlayan Otobüs Durağı ve Raket (CLP) ürünleri, kalabalık insan topluluklarına verilmesi gereken mesajı etkili şekilde sunar. Bu panoların hedef kitlesi yayalar, sürücüler ve araçların içindeki yolculardır.

Akıllı reklam çözümlerini oluşturan bu hizmetlerimiz ile günün her anı, kesintisiz marka reklamını yapabilirsiniz. Otobüs Durağı / Raket (CLP) hizmetlerimiz ile etkili dönüşler almak için tanışmaya ne dersiniz?