.

Çok şanslısınız, Efsanelerle aynı perdeyi paylaşacaksınız

Neden
Sinema Reklamları

Paribu Cineverse; ortamıyla eşsizdir, görsel ve işitsel deneyimiyle eşsizdir, teknolojik yenilikleri yakalama hızıyla eşsizdir ve en önemlisi seyircisiyle eşsizdir... Paribu Cineverse seyircisi, sinema seyircisi arasında çok farklı bir hedef kitle grubunu oluşturur, yakalanması en zor hedef kitle grubudur, sokağa çıkma, seyehat etme, kişisel bakımına önem gösterme ve alışveriş yapma alışkanlıkları çok daha yüksek bir grubu temsil ederler, reklamlara bakışları da farklıdır, mesela, Sinemada gördükleri bir reklamın , dijital mecralarda yada TV de gördüklerinden daha güvenilir ve prestijli olduğunu düşünürler, Sinemada ekran ile kurulan heyecan verici ilişki sayesinde Paribu Cineverse seyircisindeki marka algısı diğer mecralara göre çok daha yüksek olur. ​

Profil

Sinema izleyicisi daha çok eğitim düzeyi yüksek, genç, en son gelişmeleri takip eden ve tüketim potansiyeli yüksek kitlelerden oluşmaktadır. Özellikle hedef kitlesi sözü edilen izleyici profili ile örtüşen ürünler açısından sinema, iletilmek istenen mesajın ulaştırılması açısından çok etkili olmaktadır.

Tutsak izleyici kavramı

Sinema salonlarının bir reklam mecrası olarak kullanımında en sık başvurulanlarından biri olan perde reklamları filmin başında ya da film arasında yayınlanmaktadır ,bir reklam aracı olan televizyon ile aynı özellikleri taşıyan sinema, televizyonda yaşanan kanal değiştirme sorununu ortadan kaldırmaktadır.

Etki analizi

Sinema mecrası, ölçülebilen izleyici sayıları ile bir reklam filminin kaç kişiye ulaştığına dair net bilgi verebilme avantajına sahiptir. Bu sayede reklam ajansları ve reklamverenler, kampanyalarının kişi bazında ulaşım maliyetlerine güvenle ulaşabilmektedir.

Esnek planlama

Sinema, en küçük yerleşim biriminden büyükşehirlere kadar Türkiye genelinde bölgesel planlamanın yapılmasına olanak tanıyan bir mecradır. Filmin türüne, sinema salonunun lokasyonuna göre istenilen esneklikte farklı hedef kitlelere ulaşabilmek sinemayı rakipsiz kılmaktadır.

Sinema networkü


Türkiye'nin en yaygın, en kaliteli sinema zincirleri, Paribu Cineverse ve Hilside Cinecity salonlarında yerinizi hemen alın, size en uygun salonları seçin ve sinemanın büyülü dünyasına ilk adımı şimdi atın... Türkiye'nin neresinde olursanız olun, size en yakın salonumuzda reklam vermek için şimdi bize ulaşın.TOPLAM İL SAYISI

47
LOKASYON SAYISI

144
TOPLAM SALON SAYISI

144

Reklam modelleri

Perde reklamı

Bu reklam kuşağı, sinema salonlarında film gösterimi öncesi ve film arasında yayınlanır. Dev perde ve güçlü ses sistemi reklamınızın izleyiciyle heyecan verici bir bağ kurmasını sağlar.
Reklam ver

Biletle flyer-broşür dağıtımı

Sinemadan bilet alan tüm misafirlere, markaya ait flyer yada broşür verilmesi.Ya da sinema biletlerinin markanız ile kaplı coverda verilmesi. Kampanya ve indirim kuponlarının en etkili dağıtım yollarından biri.
Reklam ver

Fuaye içi reklam alanları

55 Sinema fuaye alanında ve 32 Mac&Macfit spor salonunda konumlandırılmış olup, görünürlüğü yüksek reklam alanlarıdır. Sabit reklam alanıdır, resim değiştiricili değildir.
Reklam ver

Nasıl reklam verilir

Önce bize ulaşın,tanışalım

Bize ulaşın, reklam vermek istediğiniz sinemayı ve nasıl bir çalışma istediğinizi bizimle paylaşın, beraber bir plan hazırlayalım ve anında bir fiyat tablosu oluşturalım.
Reklamınızı formatlayalım

Sinemalar özel bir görüntü formatı kullanırlar, bunun için hazır reklam filminizi sinemalarda yayınlanacak formata biz dönüştürelim.
Reklamınızı biz hazırlayalım

Eğer hazır bir reklam çalışmanız yoksa, sizin için biz hazırlayalım, elimizdeki olanaklar çerçevesinde sizi tatmin edecek bir çalışma ortaya çıkaracağımıza eminiz.
Seyirciyle buluşturalım

Ve reklamınızı muhteşem sinema seyircisiyle buluşturalım, hepsi biletlerini alıp sizin reklamınızı izlemek için salonlardaki yerlerini aldılar bile.

Sinema reklamı yapmak için büyük bir heyecanla karar verdiniz fakat bir reklam filminiz yok, yada var fakat dikkat yaratacak bir etkiye sahip değil, bu durumda öncelikli işiniz beklediğiniz etkiyi yaratacak bir reklam filmi hazırlatmak, montajlatmak, uygun bir müzik seçimi yapmak, seslendirmesini yaptırmak ve sinema için uygun formata dönüştürmek... Uzun bir süreç ve birçok muhatapla uğraşmak yada en azından bütün bu işleri yaptıracağınız ajansa artı bir ödeme daha yapmak zorundasınız. Peki, biz sizi bütün bunlardan kurtarıyoruz, herşeyi bir çırpıda hallediyoruz , aşağıdaki örnekler gibi size yakışan kalitede işler yapıyoruz , sizin kafanızda rahat ediyor desek .Harika olmaz mı?