.

E-Ticaret Yeniden Hedefleme Reklam Hizmeti

Normal bir e-ticaret yeniden hedefleme reklam stratejisi, ile satış oranlarınız yükselir.

Bu özel hizmetimiz ile web sitenizi daha etkili biçimde geliştiriyoruz.

Alışveriş Sepetini Terk Etme için E-ticaret Yeniden Hedefleme

Eğer e ticaret şekliniz çevrimiçi işliyorsa; yepyeni müşteriler kazananın önemini çok iyi bilirsiniz.

E ticaret sitenize gelip sepete ürün ekleyen ancak o ürünleri satın almadan sitenizden uzaklaşan müşterileri geri kazanmanız için çabalıyoruz. Tüm bunların yanı sıra sizi henüz keşfetmemiş yeni potansiyel müşterilerinizin de ürünleriniz ile tanışması için vesile oluyoruz.

Yeniden Hedefleme Nedir?

Online olarak internet ortamında gezinen %96’lık bir kesim girdikleri sitelerden alışveriş yapmadan çıkıyor. Bu ayrıcalıklı hizmetimizin amacı, hemen dönüşüm sağlamayan web sitesi konuklarına hızlıca ulaşmaktır.

Kısacası bu hizmet ile potansiyel müşteri ve sitenizden çıkış yapanların geri dönmelerini sağlanır.

İnternet üzerindeki kullanıcı deneyimlerini izlemek için çerezler kullanılmalıdır. Bu işlem için e -ticaret sitenize küçük kodlar yerleştiriyoruz. Bu sayede her ziyaretçi girişinde kod anonim bir tarayıcı çerezi yayına alır.

Kişi e-postasıyla siteye girer ve ayrılsa dahi, beğendiği ürün grupları kişiselleştirilmiş bir e-postayı ortaya çıkarabilir.

Yeniden Hedefleme ile reklam giderlerinizi en aza indirmiş olabilirsiniz.

Sadece hedef kitlenize reklam sunan bir hizmeti beraberinde getiri.

Hedef müşterilerinizi sitenize geri dönüştürmek için var olan verilerini kullanarak harekete geçirici mesajlar ve promosyon tekliflerini tercih edebilirsiniz.

Yeniden hedefleme e-ticaret için neden önemlidir?

Yeniden hedefleme hizmetimiz ile ürünleriniz her daim hedef kitlenizin gözü önünde kalabilir. İlgi çekici reklamlarınız ile onları satın almaya teşvik edebilirsiniz. Kendilerini hazır hissettiklerinde reklamlarınız üzerinden satın alma işlemlerini yürütürler. Sitenizden ayrılan kişilere bu ayrıcalıklı hizmet ile sepetine ekildikleri ürünleri özel kampanyalar yaparak hatırlatabilirsiniz.

Bu sayede çok sayıda ürün satış gerçekleştirilir. Sepette bırakılan ürünlerin satılarak kazanç sağlamaya başlayabilirsiniz.

Kişiler sepetine ekledikleri alma amacına sahiptirler. Yeniden Hedefleme ile bu özle amaçlarını onlara hatırlatma imkânı bulabilirsiniz.

Ürün gruplarına göre oluşturulmuş reklam içerikleri sadece ilgilerine gör eyayına alınır.

E-Ticaret Yeniden Hedefleme Reklam Hizmeti

E-ticaret yeniden hedefleme planları

E-ticaret siteniz sepeti terk etme deneyimi sunmuyorsa; ya da e-posta ile yeniden hedefleme stratejiniz bulunmuyorsa büyük bir ek gelir sağlama imkanını gözden kaçırıyorsunuzdur.

Profesyonelliğimiz ile tüketici tarama davranışı ile ortaya çıkmakta olan e-ticaret e-posta yeniden hedeflemeyi ortaya çıkarır.

Kullanıcılar sitenize girerken e postasını kullanır ve satın alma öncesinde ayrılırsa bırakılan e posta adresleri üzerinden kendilerine kişiselleştirilmiş ürün reklamı yapabilirsiniz.